Malovaný kamínek Premiové Dark valounky 2 kg

TOP 19 v kategorii Jezírkové dekorace

Malovaný kamínek Premiové Dark valounky 2 kg

- hladké plážové oblázky určené k dekoraci nebo malování  - průměrná velikost oblázků je 5 - 11 cm a v balení jich je v průměru 7 kusů - šedá barva - zabaleno v pytlíčku k...
Doporučená nabídka Malovaný kamínek

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 1 158×Další informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Malovaný kamínek

Kamínky jsou naprosto super,hladké ,opravdu kvalita,velká spokojenost,už jsem objednala další:)

• , zakoupeno v Malovaný kamínek

Kupoval jsem 2 dny před vánoci, protože jsem byla nemocná a nemohla vyrazit na výlet najít si kamínky vlastní, ale musím uznat, že lepší bych určitě nenašla.
    Velikosti opravdu odpovídají popisu, jsou všechny perfektní, krásně hladké a opracované, jeden jako druhý, prostě bomba.
    A jak jsem psala, že jsem objednávala 2 dny před vánoci, tak jsem volala do obchodu, jestli stihneme doručit do vánoc, abych mohla malovat a obchod mi hned zabalil a ještě týž den předal dopravci, bomba:-)krásně zabaleno, s přáníčky a vánočními samolepkami :-)

Produkt nemá žádné parametry.

• hladké plážové oblázky určené k dekoraci nebo malování
  • průměrná velikost oblázků je 5 - 11 cm a v balení jich je v průměru 7 kusů
  • šedá barva
  • zabaleno v pytlíčku k opětovnému použití
  • pozor - velikost kamínků je pouze orientační
  • každý kamínek má rozdílný tvar, šířku i hmotnost
  • přírodní materiál
  • obsah balíčku o hmotnosti 2 kg (pozor při objednávce více než 4 kg není možné zaslání skrze Z-POINT, je možné pouze zaslání na doručení domů)

Kamínky plážové oblázky

Nádherné ručně přebírané plážové oblázky určené k malování kamínků. Oblázky jsou hladké a skvěle se na ně maluje jak barvami tak fixami. Ať už jste propadli kouzlu putovních kamínků, nebo jen hledáte krásné hladké kamínky vhodné pro Vaši dekoraci, tyto kamínky jsou pro Vás to pravé. Dva kilogramy ručně přebíraných kamínků, na které budete s radostí malovat. Vyzkoušejte také tečkování, objevte sílu mandal a tvořte krásné kamínky jako dárky pro své blízké. Skvělá alternativa pro ty, kteří nemají čas hledat kamínky nebo nemají prostor pro uskladnění velkých balení. Balení obsahuje 2 kg v průměru 7 kamínků kamínků různých velikostí, kamínky obdržíte zabalené v pevném plastovém pytlíku, aby Vám doma nedělaly nepořádek.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, ale nevystavujte je mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Upozornění

Toto není hračka a produkt není určen pro práci s malými dětmi. Toto je přírodní kamen, struktura se může lišit od uvedených vzorků. Výskyt trhlinek, nerovnosti nebo prohlubni nejsou na závadu.